See other templatesSee other templates

کریسمس مبارک

آخرین سخنان

به ما بپیوندید
هر یکشنبه

رویدادهای ما

لورم ایپسوم متن

سخن ها ما

لورم ایپسوم متن

کمک ها

لورم ایپسوم متن

آماده کشف باشید

“لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. ”


تور نمایش قالب

JSN Fidem دارای ویژگیهای بزرگی برای بهبود نمایش سایت شما در موتورهای جستجو و مخاطبان معلول دارد. همه این ویژگیهای سئو جدید نیستند ولی در داخل قالب تعبیه شده اند و نیازی به نصب افزونه های اضافی ندارید.

ترتیب در کد های سایت

Source ordering

یکی از مهمترین تکنیک های سئو برای اینکه مطمئن شوید موتور جستجو می تواند محتوای اصلی و مهم شما را قبل از بقیه مطالب پیدا کند. برای فعالسازی این امکان در ساختار کدهای قالب هایمان، ما ابتدا قسمت وسط و بعد از آن ستون های چپ و راست را قرار داده ایم.

 در این روش، شما می توانید مطمئن باشید که موتورهای جستحو ابتدا محتوای مهم و اصلی شما را پیدا خواهند کرد. شما می توانید برای اطمینان از این موضوع  از مرورگر آنلاین یا آفلاین Lynx استفاده کنید.


عنوان وب سایت

Website Title

این ویژگی به شما امکان استفاده از مقدار تعریف شده در قسمت پارامتر عنوان سایت در پیکربرندی کلی جوملا و نمایش آن در تگ <title> در همه صفحات است. به صورت پیشفرض، جوملا! نام سایت را تنها در قسمت مدیریت و صفحه آفلاین نمایش می دهد. اکنون با پارامتر عنوان وب سایت شما می توانید عنوان سایت را در بخش کاربری سایت در همه صفحات بکار بگیرید. این ویژگی بزرگ به همراه تعریف عنوان وب سایت با برخی کلید واژه های مهم و نمایش آن در همه صفحات، سئوی وب سایت شما را بهبود می بخشد.


تگ H1

Top h1 tag

این ویژگی به شما امکان پوشش شعار سایتتان با تگ <h1> را می دهد که بسیار برای سئو و دسترس پذیری مهم است. همانطور که همه ما می دانیم، <h1> مهمترین تگ محتوایی است و موتورهای جستجو توجه ویژه ای به محتوایی که در این تگ هستند، دارند. هنگامی که شما کلیدواژ] های قدرتمند عنوان و شعار سایت را پیکربندی کردید، می توانید آن ها را در اولین تگ h1 قرار دهید تا رنگ SE بالاتر رود.

رویدادهای پیش رو

24اکتبر

لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اطلاعات بیشتر

15اکتبر

لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اطلاعات بیشتر

29سپتامبر

لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اطلاعات بیشتر

آخرین بروز رسانی ها

1. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

2. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

3. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. .

به ما اهدا کنید

عشق خود را با یک هدیه گسترش دهید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

برو بالا